Sporta un fitnesa treneriem:
Komunikācijas prasmju meistarklase

Pieteikuma forma

Kā fitnesa trenerim Tev ir unikāla iespēja iedvesmot un motivēt cilvēkus sasniegt mērķus veselībā un sportā. Tomēr Tavu vadīto treniņu panākumi ir balstīti ne tikai uz Tavām zināšanām par vingrinājumiem, uzturu u.tml., bet arī uz spēju efektīvi sazināties ar klientiem.

  Lektors: Viesturs Meikšāns

  Publiskās runas konsultants, Runas skolas vadītājs. Profesionāls teātra un operas režisors, strādā ar vadošajiem Latvijas teātra un operas māksliniekiem. Vairākkārtējs ``Spēlmaņu nakts``, ``Lielā mūzikas balva`` un ``Dienas gada balva kultūrā`` laureāts.
  • Datumi – 14., 21., 28. aprīlī, 12., 19., 26. maijā, 2023
  • Norise – piektdienās, plkst. 17.00-19.00
  • Maksa – 377 EUR vai 2 x 207 EUR
  • Apjoms – 6 moduļi
  • Apguves forma – tiešsaistē + piekļuve ierakstiem citā laikā
  • Par apguvi tiks izsniegta apliecība par 18 stundu apguvi, derīga trenera resertifikācijai

  Mācību programmas saturs

  1. MODULIS
  Kā trenerim veidot spēcīgu runas struktūru
  un noturēt publikas uzmanību?

  Cilvēki pierod pilnīgi pie visa, tādēļ ir jābūt ļoti prasmīgiem (un viltīgiem) un jāmaina komunikācijas instrumenti. Tu uzzināsi daudzus radošus satura veidošanas trikus, kas palīdzēs iegūt publikas uzmanību neatkarīgi no tā, vai tas būtu sarunājoties, veidojot saturu sociālajos tīklos, vai darbojoties publikas priekšā. Tu apgūsi piecas dažādas struktūras, kuras varēsi pielāgot dažādām auditorijām.

  2. MODULIS
  Kā veidot trenera tēlu un harismu?

  Harisma nav iedzimta parādība. To mēs katrs attīstām dzīves laikā, parasti gan – neapzināti. Kā to darīt apzināti? Lai uzlabotu savas komunikācijas prasmes, trenerim ir jāprot mainīt vairāki tēli pat viena treniņa laikā. Tēls ir trenera attieksme, kas ietekmē domāšanas veidu, runas veidu un pat kustības. Tu uzzināsi, kā ar ``mentāliem slēdžiem`` un ķermeņa valodu attīstīt savu harismas potenciālu.

  3. MODULIS
  Kā tikt galā ar uztraukumu un gūt pārliecību?

  Trenera darbs gan tiešā, gan pārnestā nozīmē notiek uz skatuves, kas automātiski palielina uztraukumu. Kā tikt ar to galā? Tu apgūsi daudzu gadu laikā izstrādātas efektīvākās uztraukuma kontroles formulas, kuras palīdzēs samazināt stresu, gan vadot treniņus, gan īsi pirms atbildīgām runām, piemēram, konferencē.

  4. MODULIS
  Kā visu nesabojāt ar nepareizu ķermeņa valodu?

  Balss un ķermenis ir nozīmīgākie instrumenti trenera darbā. Rokas ir trenera runas horeogrāfija. Ko ar tām darīt? Savukārt balss ir trenera nozīmīgākais instruments. Kā strādāt un attīstīt savu balsi tā, lai tā kļūtu par Jūsu pārliecības zonas pamatu? Piemēram, bieži vien balss skanējumu var izmainīt, mainot attieksmi un fokusu!

  5. MODULIS
  Kā palikt pamanītam sociālajos medijos?

  Sociālie mediji mūsdienās ir nozīmīgākā platforma klientu piesaistīšanai fitnesā un sportā. Kā panākt Tava satura unikalitāti? Storytelling ir vienīgais komunikācijas instruments, ar kura palīdzību Tu paliksi atmiņā, kas garantēs, ka Tu iespiedīsies Tavas auditorijas prātos! Stāsti un stāstu elementi ir tieši tas, kas atšķirs labu vēstījumu no vidēja!

  6. MODULIS
  Kā efektīvi sasniegt auditoriju ar live un video saturu?

  Mūsdienās video formāts sasniedz neskaitāmi lielāku auditoriju nekā teksts. Tu iegūsi prasmes un zināšanas, kas palīdzēs noturēt publikas uzmanību tiešsaistes vidē. Tiešsaistes formāts darbojas pēc tiem pašiem principiem kā kino, tādēļ tieši režisora Viestura Meikšāna padomi, kā noturēt uzmanību tiešsaistē, Tev ļoti noderēs.

  Tu iemācīsies runāt tā, it kā Tev būtu paredzēta uzstāšanās TEDx konferencē. Režisors un TEDx treneris Viesturs Meikšāns parādīs labākos pasaules piemērus, analizēs nianses un ieteiks metodes, kā labāk strādāt ar šo fantastisko formātu.

  Šajā mācību kursā apspriedīsim būtiskās komunikācijas prasmes, kam jāpiemīt ikvienam fitnesa trenerim, lai izveidotu spēcīgas attiecības ar klientiem vai sportistiem, kas attiecīgi ļautu veidot efektīvas treniņu programmas un veicinātu pozitīvu un atbalstošu vidi.

  Neatkarīgi no tā, vai esi pieredzējis treneris vai iesācējs šajā nozarē, šis kurss sniegs vērtīgas atziņas un praktiskus padomus, kā uzlabot Tavas komunikācijas prasmes un galu galā – palīdzēt sportistiem un klientiem sasniegt savus mērķus.

  Ieguvumi

  Apgūstot komunikācijas prasmes, Tu kā treneris gūsi vairākas priekšrocības, tostarp:
  Uzlabotas attiecības ar klientiem

  Tu iemācīsies efektīvāk sazināties, veidojot spēcīgākas attiecības ar sportistiem vai klientiem, radot pozitīvu un atbalstošu apmācību vidi.

  Labāka izpratne par klientu vajadzībām

  Uzlabojot klausīšanās prasmes, Tu labāk izpratīsi savu klientu vajadzības un mērķus, attiecīgi spējot izveidot personalizētākas un efektīvākas treniņu programmas.

  Skaidrāka komunikācija

  Tu iegūsi prasmes izteikt savas idejas skaidri un kodolīgi, izvairoties no pārpratumiem un neskaidrībām.

  Uzlabota neverbālā komunikācija

  Tu sapratīsi neverbālās komunikācijas nozīmi, tostarp ķermeņa valodu, sejas izteiksmes un balss toni, ļaujot efektīvāk nodot savu vēstījumu.

  Uzlabota motivācija un atsauksmes

  Tu iemācīsies efektīvi motivēt klientus un sniegt konstruktīvas atsauksmes, palīdzot klientiem sasniegt savus fitnesa mērķus.

  Prasme digitālajā komunikācijā

  Tu iegūsi prasmes efektīvi izmantot tehnoloģijas un sociālos medijus, lai reklamētu savus pakalpojumus un sazinātos ar klientiem.

  Kāpēc tieši Sporta izglītības aģentūra?

  0 +

  Gadi Latvijā

  Esam viena no vadošajām sporta izglītības iestādēm Latvijā.

  0 +

  Apmācīti treneri

  Esam sagatavojuši darbam jau vairāk nekā 2000 topošos trenerus 59 dažādos sporta veidos.