FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS
TRENIŅU PAMATI

Pasniedzējs:
Eduards Jankovskis - sertificēts pauerliftinga (spēka trīscīņas) treneris

Mācību kurss sniegs zināšanas un prasmes gan jau praktizējošiem, gan topošajiem individuālo un grupu nodarbību treneriem.
  • Norises laiks: 2024. gada 4., 11., 18., 25. februārī, 3. martā no plkst. 10.00 līdz 12.00
  • Norises vieta: MyFitness “Upītis” E.Birznieka-Upīša ielā 21E, Rīgā
  • Mācību maksa: 345 EUR x 1 maksājums vai 2 x 185 EUR
  • Apliecība par apguvi noderēs arī trenera resertifikācijai
  • Apjoms: 15 akadēmiskās stundas

Par pasniedzēju

Sporta izglītības aģentūras absolvents, ieguvis arī profesionālo diplomu “Strength & Conditioning” (Barça Universitas). Ar vairāk nekā 10 gadu personīgo pieredzi fitnesā,no kuriem 5 gadus specializējies maksimāla spēka attīstīšanā. 2021. gada Latvijas čempionātā Pauerliftingā ieguvis bronzas medaļu.

Mācību programmas saturs

KLIENTA APTAUJĀŠANA UN NOVĒRTĒŠANA

Klienta iepazīšana pirms treniņu uzsākšanas, veicot sporta anamnēzi jeb iztaujāšanu, lai noskaidrotu būtiskāko par klienta veselības stāvokli, slimību un sportošanas vēsturi. Kas jāņem vērā, vērtējot klienta fizisko sagatavotību, lai pēc iegūtās informācijas un rezultātu analīzes mācētu noteikt cilvēka reālās vajadzības veselības un fiziskās formas uzlabošanai, pārrunātu un saskaņotu tās ar klienta vēlmēm un ekspektācijām, un izstrādātu klientam piemērotu treniņu plānu.

IESILDĪŠANĀS UN PRAKTISKA TESTĒŠANA

Esam tikuši skaidrībā ar klienta veselības un sportošanas vēsturi, laiks iesildīties un ķerties pie praktiskas testēšanas - lai mazinātu traumu risku un palielinātu treniņu efektivitāti. Problēmu un kļūdu diagnosticēšana un labošana. Pietupiena tehniskais izpildījums – stājas un pēdu novietojuma pielāgošana ģenētikai. Mīti par pietupieniem, pamatojoties uz zinātniskām atsaucēm. Intraabdominālā spiediena radīšana jeb korekta sasprindzinājuma radīšana korsetē u.c

VINGRINĀJUMI AR BRĪVAJIEM SVARIEM UN TRENAŽIERIEM

Atšķirības darbā ar brīvajiem svariem un trenažieriem.
Vilkšanas, spiešanas, noliekšanās biomehānika un attiecīgo muskuļu iesaiste, korekta sasprindzinājuma radīšana.
Plecu pozīcija vilkšanas un spiešanas laikā, nekorekta tehniskā izpildījuma sekas. Pareiza elkoņu un plaukstu trajektorijas nozīme.

VINGRINĀJUMU PROGRESIJAS UN REGRESIJAS

Vingrinājumu pielāgošana atbilstoši klienta fiziskajai sagatavotībai un/vai mērķiem. Vingrinājumu progresijas (apgrūtinot to izpildi) un regresijas (atvieglojot to izpildi) efektīvam treniņu rezultātam. Ātruma un tempa nozīme vingrinājuma izpildes laikā.

BĀZES VINGRINĀJUMI

Bāzes vingrinājumu padziļināta izpēte, izplatītāko kļūdu analizēšana, to labošana darbā ar klientu. Norāžu došana klientam par korekto muskuļu aktivizāciju.

TRENIŅU PLĀNOŠANA UN DARBS AR KLIENTU

Treniņu plānu izstrāde atbilstoši mērķiem un klienta fiziskajai sagatavotībai. Pakāpeniskas jeb progresīvas slodzes nozīme, integritātes un atbildības sajūtas veidošana. Klienta motivēšana, korekta komunikācija trenera darbā un ārpus tā.

Kļūsti par labāko treneri saviem klientiem!

Katra trenera ceļš ir atšķirīgs, bet, visticamāk, visus vieno viens - tā ir aizraušanās ar aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, un vēlme palīdzēt citiem. Un, mūsuprāt, lai nezaudētu prieku, darbojoties izvēlētajā profesijā, ir svarīgi vienmēr paplašināt savas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai garantētu panākumus karjerā.

Varbūt Tu vēlies kļūt par fitnesa vai sporta treneri? Vai varbūt jau esi, bet jūti, ka ir vieta izaugsmei? Ja atbilde ir ``Jā``, apgūsti mācību kursu ``Fiziskās sagatavotības treniņu pamati`` kopā ar pasniedzēju Eduardu Jankovski.

PIETEIKTIES KURSAM

Esi kompetents treneris - katra kļūda var būt risks klienta veselībai!

Šis kurss ir nozīmīgs papildinājums ikvienam fitnesa trenerim vai topošajam sporta speciālistam, kurš lūkojas pēc zināšanām un kas vēl svarīgāk - prasmēm, kas ļaus sniegt atbilstošus pakalpojumus ikvienam klientam.
Fitnesa trenera pienākums ir nodrošināt, lai klients treniņa laikā saņem kvalitatīvāko pakalpojumu.
Tāpēc Tev saviem klientiem ir jānodrošina augstas kvalitātes pakalpojums un zināšanas, kas garantēs labāko rezultātu visefektīvākajā veidā.
Kas Tev var palīdzēt kļūt par labāko treneri savam klientam?
Nevainojamas zināšanas, prasmes un pārliecība par to, ko Tu nodod tālāk. Ja Tu vēl esi ceļā uz to, šis kurss ir domāts Tev!

Pieteikuma forma

Piesakies un mēs informēsim Tevi, tiklīdz būs atvērta reģistrācija nākamajam mācību kursam!