macibu kurss

SPORTA IZGLĪTĪBAS AĢENTŪRA

Dibināta 2010. gadā, ar mērķi radīt alternatīvu izglītības apguvi sportā un fitnesā. Alternatīvā pieeja izglītībā balstās uz sadarbības un līdzvērtības principiem, rūpējoties par pozitīvu un motivējošu mācību pieredzi, īsā laikā apgūstot trenera profesijā nepieciešamās zināšanas un prasmes – iespējami ātrākai trenera darba uzsākšanai, lai turpinātu pilnveidoties jau karjeras procesā.

Jau trīspadsmito gadu ar elastīgu pieeju nodrošinām mūsu audzēkņiem iespēju attīstīties sporta un fitnesa nozarē atbilstoši iespējām - gan klātienes, gan online, gan jauktā mācību formātā, neatkarīgi no atrašanās vietas!

MŪSU MISIJA – VIENKĀRŠOT CEĻU UZ TRENERA KARJERU

Mēs zinām, ka galvenais iemesls, kāpēc tik daudzi iesāktie ceļi uz jaunu karjeru paliek pusceļā, ir garais un sarežģītais process - komplektā ar neziņu par to, vai izvēlētais ceļš vispār ir pareizs. Tāpēc mēs Sporta izglītības aģentūrā esam izvirzījuši misiju samazināt lieko un mācīt tikai to, kas primāri jāzina, lai gūtu panākumus trenera karjerā.

Mūsu pieredzes stāsts

Pirms divpadsmit gadiem mēs ienācām nozarē un nostājāmies līdzās jau teju simtgadīgām augstskolām, koledžām un izglītības centriem, kas it kā jau darīja to, ko vēlējamies uzsākt mēs. Tobrīd mums bija tikai neizmērāma drosme un vēlme darīt labāk nekā citi.

  • Caur savu pieredzi un paraugu mēs iedrošinām un atbalstām cilvēkus veidot karjeru sporta un fitnesa nozarē neatkarīgi no sākotnējā finanšu un zināšanu kapitāla, vecuma vai nodarbošanās.
  • Jā, turpat – ārā ir jau simtiem lielisku treneru, kuriem ir labāka izglītība, lielāka pieredze, klienti, sasniegumi, sekotāji nekā Jums… Tur ārā jau ir sporta klubi, fitnesa ķēdes, veselības centri…
  • Ja Jums šobrīd ir tik vien kā milzīga vēlme doties pretim savai sapņa karjerai vai personīgam biznesam sportā vai fitnesā, mēs varam Jums palīdzēt!

Kāpēc izvēlēties mūs?

Mēs zinām, kā tas ir – sākt no nulles! Mēs zinām arī, kā būt pirmajiem! Mēs bijām pirmie, kas akreditēja mācību programmu treneru sertifikācijai, mēs arī sākām nodrošināt online mācību iespējas jau pirms vairāk nekā septiņiem gadiem.

0 +

Apmācīti treneri

Esam sagatavojuši darbam jau vairāk nekā 2000 topošos trenerus 59 dažādos sporta veidos.

0 +

Gadi Latvijā

Esam viena no vadošajām sporta izglītības iestādēm Latvijā.

Dace | Dare to be You

Sporta izglītības aģentūras dibinātāja un vadītāja Dace Kaspare:

``Ceļam uz trenera karjeras sākumu nav jābūt sarežģītam – ar pareizo stratēģiju un atbalstu mūsdienās tas ir īstenojams daudz vienkāršāk nekā tas varētu šķist!``

Akreditācija

Akreditācijas termiņš - 22.01.2025.

Mēs lepojamies ar to, ka Sporta izglītības aģentūra pirms 12 gadiem bija pirmā mācību iestāde Latvijā, kas akreditēja un joprojām īsteno profesionālās pilnveides programmu sporta speciālistu – treneru C kategorijas sertifikāta iegūšanai. Mēs turpinām nemitīgi paaugstināt kvalitātes un apmierinātības standartus, lai audzēkņi saņemtu iespējami augstāko apmācību un servisa līmeni. Līdzšinējo audzēkņu atsauksmes un atzinība ir labākais ieguldītā darba novērtējums.