5 mēnešu mācību kurss

SAGATAVOŠANA TRENERA
SERTIFIKĀTA IEGUVEI

Mācies klātienē vai online no jebkuras vietas pasaulē
Apgūsti mācību programmu 5 mēnešu laikā
Piekļuve mācību online vietnei - papildu 2 mēnešus pēc programmas noslēguma
DĀVANĀ - Online kurss ``Fitnesa trenera pamatkompetences``

Pieteikuma forma

Ja Tu esi veselīga un aktīva dzīvesveida entuziasts, ļoti iespējams esi jau domājis, kā šo savu interesi varētu pārvērst pelnošā profesijā. Vai kā pašam priekš sevis iegūt padziļinātu izpratni un vērtīgu zināšanu bāzi sporta lauciņā.

Labā ziņa ir tāda, ka kļūt par sertificētu treneri, kā arī apgūt trenera darbam nepieciešamās pamata zināšanas ir daudz vienkāršāk, nekā tas varētu šķist. Protams, tas nenozīmē, ka nebūs jāmācās vai jāpieliek gana daudz pūles, tomēr ar īsto attieksmi - viss ir iespējams.

  c-kategorija

  Mūsu trīspadsmitajā (!) mācību sezonā, esam izveidojuši mācību programmas līdz šim labāko versiju

  Programma ir vērsta uz trenera pamatkompetenču apguvi, nodrošinot visus nepieciešamos rīkus trenera karjeras uzsākšanai –
  plecu pie pleca kopā ar Sporta izglītības aģentūras jaudīgo speciālistu komandu. Šajā mācību kursā mēs esam apvienojuši labākos speciālistus, ko esam sastapuši mūsu divpadsmit gadu pieredzes laikā + mēs esam pievienojuši līdz šim nebijušu dāvanu!

  Pēc programmas apguves un trenera sertifikāta ieguves Tu būsi gatavs sākt vadīt treniņus, veidot trenera karjeru, pievienoties kādai no sporta vai fitnesa klubu komandām (mēs regulāri saņemam ziņas par vakancēm) vai izveidot savu biznesu! Tev būs skaidra Tava izaugsme trenera karjeras ceļā, pastāvīga vēlme turpināt izzināt sporta zinātni un kļūt labāk(aj)am trenerim!

  Profesionālās pilnveides programma C kategorijas trenera sertifikāta ieguvei

  DĀVANĀ - metodiski praktiskais kurss
  ``Fitnesa trenera pamatkompetences``
  • SĀKUMS: no 2023. gada septembra
  • UZŅEMŠANA: no 2023. gada jūlija
  • LAIKS: piektdienās – plkst. 17.00–21.00, sestdienās – plkst. 09.00–15.30
  • MĀCĪBU FORMA: klātienē vai online
  • UZŅEMŠANAS PRASĪBAS: vismaz vidējā izglītība, kā arī praktiska pieredze sporta veidā
  • MĀCĪBU MAKSA: 1,222 EUR vai 266,6 EUR x 5
  • Mācību programmas akreditācijas lapas Nr. AI 12220, derīguma termiņš – 22.01.2025.

  Tu sporto? Tev izdodas? Tu gribētu to pārvērst ilgstpējīgā un ienesīgā nodarbē, bet nezini – kā? Vai varbūt esi iestrēdzis vienmuļā darbā un sapņo par darbu, kas reizē ir arī Tavs hobijs? Rīkojies šodien, lai kļūtu par sertificētu treneri!

  Rezervēt vietu mācībās

  Apvienojot Tavu pieredzi un nepieciešamo sporta izglītību,
  mēs sagatavosim Tevi trenera sertifikācijai!

  Latvijai ir vajadzīgi zinoši sporta speciālisti,
  kuri spēj iedvesmot kustēties un dzīvot veselīgāk.
  • Pašreiz, kad cilvēki izvēlas sportot gan klātienē, gan attālināti, pieprasījums ir apsteidzis piedāvājumu.
  • Saskaņā ar pētījumu, tikai 7% cilvēku izdodas pilnībā sasniegt savu mērķi fitnesa klubā, 31% tas izdodas gandrīz pilnībā, taču 62% tas izdodas tikai daļēji vai neizdodas nemaz.
  • Ar katru gadu pieaug fitnesa klubu skaits un cilvēku skaits, kas šos klubus regulāri apmeklē. Pavisam droši – ievērojama daļa no šiem cilvēkiem padodas pavisam drīz pēc abonementa iegūšanas.
  • Miljoniem cilvēku visā pasaulē meklē palīdzību, lai sasniegtu savus fitnesa mērķus un Tev ir iespēja viņiem palīdzēt.
  • Diemžēl, Instagram un YouTube pašiegūts “sertifikāts” nevienu nepadara par speciālistu veselības jautājumos, jo nepareizi treniņi un neadekvāti uztura plāni radīs nevēlamu efektu.
  • Pieprasījums pēc zinošiem un sertificētiem treneriem turpinās pieaugt.

  Kļūsti par sertificētu treneri, kurš iedvesmo un uzņemas atbildību

  Mēs apgūsim

  Kā funkcionē cilvēka skelets un muskulatūra

  Mēs runāsim

  Kā kļūt stiprākam, izturīgākam un veselākam, vienlaikus izvairoties no traumām

  Mēs domāsim

  Kā veidot treniņu programmas, kas patiešām strādā

  Mēs atklāsim

  Kā pārdomāts uzturs palīdz sasniegt labākos sportiskos rezultātus

  Mācību programmas moduļi

  Anatomija un sporta fizioloģija

  Tu iegūsi zināšanas par cilvēka ķermeņa uzbūvi, šūnu un orgānu sistēmu funkcijām, to savstarpējo mijiedarbību. Izpratne par cilvēka anatomiju un fizioloģiju palīdzēs, plānojot un vadot treniņus, izvēloties treniņu metodes, slodzes intensitāti u.c., lai garantētu plānotos rezultātus.

  Sporta pedagoģija

  Tu apgūsi audzināšanas teoriju, mācīšanas metodiku, treniņu procesa rezultātu novērtēšanu un zināsi, kā iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot treniņos. Tas palīdzēs tavas trenera zināšanas vistrāpīgākajā veidā nodot saviem audzēkņiem.

  Sporta psiholoģija

  Tu iegūsi izpratni par to, kas ir psiholoģiskā slodze un kā to adekvāti integrēt kopējā treniņu procesā, ņemot vērā sporta psiholoģijas aspektus. Tu spēsi uzlabot savu audzēkņu sekmes kā treniņos, tā arī sacensībās, mazinot spriedzi un veicinot psiholoģisko noturību.

  Sporta medicīna

  Tu gūsi zināšanas un prasmes par sportistu fiziskās attīstību, sagatavotību un fizisko aktivitāšu ietekmi uz veselību. Tavs ieguvums būs izpratne par sportistu darbaspējām un to novērtēšanu, traumu profilaksi, kā arī mūsdienīgām diagnostikas un rehabilitācijas iespējām.

  Sporta uzturs

  Tu uzzināsi, kā pārdomāts uzturs palīdz sasniegt labākus rezultātus sportā. Ar šīm zināšanām tu spēsi dot pamata uztura rekomendācijas saviem audzēkņiem. Pārzināsi uztura plāna veidošanas pamatprincipus sportista ikdienai un sacensību periodam.

  Sporta treniņu teorijas pamati

  Tu apgūsi, kā plānot treniņu procesu un veidot treniņu programmas, kas patiešām strādā, spējot izvēlēties atbilstošākās treniņu metodes un līdzekļus. Tu zināsi, kā mērķtiecīgi sasniegt vēlamos rezultātus saviem audzēkņiem, piemēram, spēka vai izturības rādītājos.

  Veselības sporta teorija

  Tu uzzināsi par treniņu nozīmi cilvēka veselības veicināšanā, gan arī dažādu slimību profilaksē. Tu mācēsi plānot un realizēt atbilstošus treniņus, palīdzot saviem audzēkņiem kļūt ne tikai stiprākiem, bet arī veselākiem un ilgtermiņā uzlabot dzīves kvalitāti.

  Izvēlētā sporta veida pamati

  Liksi lietā apgūtos treniņu plānošanas teorētiskos pamatus un speciālista pavadībā izstrādāsi gada treniņu plānu konkrētam sportistam vai komandai izvēlētajā sporta veidā. Pielietojot iegūtās zināšanas, plānosi, kā sistemātiski sasniegt nospraustos mērķus.

  Koučings trenera karjerai

  No mentoriem uzzināsi, kā efektīvi un iespējami ātri uzsākt darbu un veidot veiksmīgu trenera karjeru. Tāpat arī no jau pieredzējušiem treneriem varēsi smelties praktiskus piemērus un padomus trenera ceļa sākumam.

  DĀVANA - Fitnesa trenera pamatkompetences

  Metodiski-praktisks kurss treniņu plānošanas un vadīšanas pamatu apguvei fitnesā.

  • Darbs ar klientu pirms treniņu uzsākšanas, treniņos un ārpus treniņu laika – komunikācija, konsultācija, anamnēze, testēšana, atgriezeniskā saite, atbalsts, motivācija.
  • Treniņu plānošana – treniņu uzbūve, treniņu daļu struktūra un saturs
  • Treniņi ar un bez inventāra: vingrinājumu tehnika, verbālā un neverbālā apmācība. Vingrinājumu progresijas un regresijas. Kļūdu labošana.
  • Ķermeņa muskulatūras attīstīšana – vingrinājumu izvēle, vingrinājumu izpildes tehnika, mācīšana pa soļiem, biežāk pieļautās kļūdas un to labošana
  • Spēka un kardio treniņu metodika – intensitāte, apjoms, piegājieni, atkārtojumi, intensitātes metodes – to pielietojums praksē.
  • Elpošanas vingrinājumi, novērtēšanas testi u.c.
  • Fitnesa trenera darba ētika – atbildība, pienākumi, noteikumi, subordinācijas principi, sadarbība u.c.

  Ja Tavs mērķis ir kļūt par treneri citā sporta veidā, iespējams Tu šobrīd domā – kam Tev nav aktuālas fitnesa trenera zināšanas. Taču ņem vērā, ka fitness mūsdienās aptver veselu milzīgu industriju, kas neaprobežojas tikai ar svaru cilāšanu. Fitnesa metodes un līdzekļus patiesībā pielieto kā pamatu vispusīgās fiziskās sagatavotības procesā praktiski visos sporta veidos.

  Divpadsmit gadu laikā vairāk nekā 2000 absolventu veiksmīgi apguvuši mācību programmu. Daudzus no viņiem mēs priecājamies satikt fitnesa klubos, sporta skolās un stadionos!

  Kāpēc ir vērts kļūt par sertificētu treneri

  • 1
   Trenē individuāli, grupas vai komandas, sākot no bērniem līdz senioriem

  • 2
   Organizē meistarklases, seminārus, sporta vai fitnesa nometnes, retrītus

  • 3
   Veido online treniņu programmas, podkāstus, blogu, rakstus medijiem

  • 4
   Paplašini darbības lauku mentoringā, sporta uzturā, fizioterapijā, masāžā

  Vienīgais veids, kā darīt darbu lieliski, ir mīlēt to, ko Tu dari. Ja neesi to atradis, turpini meklēt. Nepadodies! — Stīvs Džobs

  Ja sports ir Tavs hobijs, šī ir lieliska iespēja
  pāršķirt jaunu lappusi – trenera karjerai!

  Iedomājies uz minūti, ka pēc pieciem mēnešiem:

  • Tu esi sertificēts treneris
  • Tavs hobijs ir Tavs darbs un Tu beidzot ik dienu dari to, kas Tev patīk
  • Tava misija ir uzlabot cilvēku dzīvesveidu, veselību, sportiskos rezultātus
  • Tu pats plāno savu laiku
  • Tu strādā pozitīvā atmosfērā, palīdzot citiem uzlabot veselību
  • Tu sniedz padomus un atbalstu 
  • Pelni tik daudz (vai maz), cik pats vēlies

  Šīs programmas beigās Tev būs nepieciešamo zināšanu un prasmju bāze, lai spertu pirmos soļus trenera darbā.